Gizlilik Politikası

Ek-2 Gizlilik Politikası

Gizlilik politikası

Bu sayfada yer alan güvenlik ve gizlilik kurallarının amacı Sanal Mağazamızda yaptığınız alışverişlerde, bu hizmeti alırken vermiş olduğunuz kişisel bilgilerdeki güvenlik ve gizlilik sınırlarını belirlemektir.

Gizlilik ve Güvenlik Politikası Kapsamı:

Bu gizlilik ve güvenlik politikası, bu sayfada yer alan güvenlik ve gizlilik kurallarının amacı, sanal mağazamızda‘da  yaptığınız alışverişlerde, bu hizmeti alırken vermiş olduğunuz kişisel bilgilerdeki güvenlik ve gizlilik sınırlarını belirlemektir.

Gizlilik ve Güvenlik Politikası Kapsamı:

Usludan tüm müşterilere ait bilgileri hiçbir şekilde üçüncü kişiler ile paylaşmayacağını taahhüt eder.

Satın aldığınız ürünlerin doğru adrese ulaşması için üyelik işlemleri ve/veya ürün siparişi sırasında girdiğiniz teslimat adresinin doğruluğundan müşteri sorumludur.

Hangi kişisel bilgileriniz saklanır?

Ancak, Sanal Mağazanın hizmetlerinden yararlanacaksanız üye olmanız ve bazı kişisel bilgilerinizi vermeniz gerekmektedir.

Kullanıcıların kişisel bilgilerini şu nedenlerle saklanır: Belirli hizmetlerde isteklerinizi yerine getirmek, karşınıza gelecek olan sitede isteğinize göre içerik ve reklâm sağlamak, dilediğiniz ürünlerden ve hizmetlerden haberdar edilmenizi sağlamak

Kişisel bilgilerin güvenliği:

Vermiş olduğunuz tüm kişisel kimlik bilgileriniz gizli tutulur. Ancak yaptığınız alışverişlerde ürünü satın aldığınızda mağaza, ürünü teslim edebilmek için adınızı ve adresinizi bilmek zorundadır. Bu iki bilgi sistem tarafından firmaya verilir.

Kişisel bilgilerin saklandığı ortamın güvenliği:

İnternet'te güvenlik temelde iki başlık altında incelenebilir:

Birincisi, bu hizmeti vermekte kullandığımız donanımın, yazılımın ve network altyapısının güvenliği. Bu amaçla, güvenilirliği pek çok ortamda test edilmiş network ürünleri kullanmaktayız.

İkincisi ise, müşterilerimiz servisimizden yararlanırken oluşan veri trafiğinin güvenliği.

 

Veri trafiğinin güvenliği dört temel bileşenden oluşur:

     1.  Authentication : Tanıma
     2.  Authorization : ( Yetki Kontrolü ) Üye olup olmadığı.
     3.  Non-Repudiation : Sorumluluk
     4.  Data Protection : Bilginin bütünlüğü ve gizliliği

Bu dört bileşenden ilk ikisi sadece yetkisi olan üyelerimizin alışveriş yapabilmelerini sağlamak için önemlidir. 

Diğer Sitelere Link

Sanal Mağazamız sayfalarından diğer internet adreslerine linkler verilebilir. Şirketimiz Link verdiği sitelerin kendi bilgi kullanımı, etik ilkeleri ve gizlilik prensiplerinden sorumlu değildir.

 

Kullanıcı İstekleri/Geri Bildirimleri:

Üye ve ziyaretçilerin site ile ilgili tarafımıza ulaştırdıkları her türlü istek, öneri ve soruları içeren bilgiler site performansını ölçmek açısından saklanmaktadır. Bu bilgiler kişilerin kendilerine yanıt vermek dışında herhangi bir amaç için kullanılamaz. Herhangi bir zamanda aldığınız hizmet ya da ürünle ilgili, alışveriş Sanal mağazamız sayfasıyla ilgili bildirim, tavsiye ve önerilerinizi [email protected]  adresine e-mail yoluyla gönderebilirsiniz.

İçerik Kullanımı:

Sanal Mağazamızda yayınlanan hiçbir yazı veya grafik üçüncü kişiler tarafından izinsiz kullanılamaz. Bu sitede yer alan içerik materyali ya da fonksiyonalite, başka mecralarda yayınlanamaz.

Bu sitedeki materyallerin sadece sergileme, kopya, dağıtım  veya yükleme için kişisel, ticari olmayan kullanım için değiştirmeme ve materyaller için tüm yasal ve içerdiği diğer kişisel notların yasal sahibiyseniz izin verilebilir. Değilseniz, usludan'ın izni olmadan, buradaki her şeyi diğer serverlara kopyalayamazsınız. Bu izin otomatik olarak bu şartlardan bir maddeyi bozduğunuz anda biter. Bu tehdit hususunda acilen yüklediğiniz veya resmettiğiniz materyali imha etmek zorundasınız.

Bu sitedeki herhangi bir materyalin herhangi bir imzasız kullanımı kopyalama yasaları,  ticari yasalar, güvenlik ve tanıtım yasaları ve iletişim kanunları ve statülerine tecavüz eder.

Bu sayfada yer alan güvenlik bilgileri Usludan tarafından zaman, zaman   güncellenmektedir. Yapılan güncellemeleri kontrol etmek kullanıcıların sorumluluğundadır.